فضای مجازی بی در و پیکر و فتنه گری در مجلس

گروه سیاسی خبرگزاری فارس- پس از عبور مردم شریف ایران از مرز چهل سالگی انقلاب اسلامی و شکست‌های سخت و نرم فاحشی که در این چهل ساله بر جبهه استکبار وارد گردید، اکنون با ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی، دشمنان ملت ایران با درک جایگاه و نقش کلیدی مردم در پیشبرد اهداف نظام اسلامی، این بار کانون اصلی این اقتدار یعنی توده مردم را هدف قرار داده است.

در دهه چهارم انقلاب و دوران فتنه های دهه هشتاد همواره تلاش دشمن معطوف بود بر اثرگذاری در شریان‌های اصلی قدرت و ثروت و گلوگاه‌های تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیر در داخل کشور که به فضل الهی با هدایت‌ها و هشدارهای رهبری حکیم و فرزانه انقلاب و با هوشیاری مدیران و مسئولان با بصیرت و مردم انقلابی ایران، نه روزنه‌های نفوذ کارگر افتاد و نه عوامل نفوذی در برابر موج عظیم حرکت انقلاب اسلامی تاب تحمل داشت.

اگر چه از طرفی فتنه ۸۸ و نزاع‌ها و کشمکش‌های سیاسی چپ و راستی و عوارض پس از آن زحمت‌ها و خسارت‌هایی را متوجه مردم و کشور نمود و از طرفی دیگر بی‌تدبیری‌های برجامی و گفتمان‌های تند حزبی و جناحی زبان عناصری از جبهه استکبار به ویژه جنایکاران آمریکایی را علیه ملت و کشور ایران تا جایی دراز نمود که بسان دایه دلسوزتر از مادر، نه یکبار و بلکه با کرّات به مداخله‌های آشکار و پنهان در امورات داخلی کشورمان، پایان نظام مردمی و انقلابی ایران را در تبلیغات رسانه‌ای و جنگ روانی خود وعده داده و با نهایت بی‌شرمی از منافقین خون‌آشام و پس‌ماندگان نظام‌های سلطنتی و شاهنشاهی که تنها در ۲۰۰ سال آخر عمر نحسشان بیش از دو سوم جغرافیا و خاک میهنمان را تجزیه و به دیگران بخشیدند، به عنوان ناجیان ملت و کشور معرفی و مورد حمایت قرار می‌دهند.

آنچه در این مقطع حساس و سرنوشت‌ساز باید مورد توجه همگان، از آحاد ملت گرفته تا خواص و مدیران خرد و کلان جامعه قرار گیرد، این هشدار جدی است که دشمنان قسم خورده ملت ایران با استفاده از فضای مجازی بی در و پیکر و همه ظرفیت‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی خود، هم اکنون افکار عمومی و فرهنگ توده‌ای و عامه‌ را در ایران اسلامی هدف قرار داده اند. چه آنکه اگر بتواند به‌خیال خامش نوع نگرش و ذائقه توده مردم را مطابق با اهداف شومشان دچار تردید و یا تغییر نمایند، به واقع توانسته‌اند به پایان خط یعنی فائق آمدن بر اراده ملت ایران و فروپاشی نظام اسلامی نزدیکتر بشوند! که البته زهی خیال باطل! هر چند متأسفانه با بررسی برخی جرائد و مواضع اهالی فتنه و نفاق در داخل به‌خوبی می‌توان دریافت که، هویت اسلامی و انقلابی توده مردم، اصلی‌ترین هدفی است که جبهه خصم به دنبال زدن آن است.

رسانه‌ها و روزنامه‌هایی که علی‌رغم ارتزاق از بیت‌المال و حقوق مردم با ابهام‌سازی و یا ایجاد بحران هویت و هم‌چنین القاء ناامیدی و ناکارآمدی نظام ونیز تضعیف سرمایه‌های ملی و تضعیف زیرساخت‌ها و نهادهای اصلی نظام، بیشترین خدمت را به جبهه استکبار و دشمنان ملت ایران می‌نمایند.

تأسف‌آورتر اینکه برخی به جای پاسخگویی به اعتمادی که مردم به آنها کرده و در جایگاه وکیل ملت به خانه‌ ملت راه یافته‌اند، نه تنها در باب مسئولیت نمایندگی و وظائف خطیر آن، آنهم در این اوضاع بد اقتصادی و فشارهای مرموز، قدمی برنداشته‌ و سخنی نمی‌گویند که با دغل‌بازی و شانتاژگری و عوام‌فریبی و دروغ، به خود اجازه می‌دهند تا به حریم‌هایی که اصلا به آنان ربطی ندارد ورود پیدا کرده و با مواضعی خام و غیر مسئولانه فقط خوراک برای رسانه‌های بیگانه و خصم دون مهیا سازند!

اینان سیاست بازان تشنه قدرتی هستند که در مقام ادعا و شعار خود را خادم و دلسوز ملت دانسته و اما به واقع آب به آسیاب دشمن ریخته و یا خوش‌بینانه اگر بگوییم نقش دوستی خاله خرسه را ایفاء می‌نمایند.

خنده‌دار تر اینکه برای توجیه بی‌تدبیری و ناکار آمدی خود با شیوه‌های پوپولیستی توپ را به میدان دیگران انداخته و یا عدم همراهی با سندها و معاهده‌های استعماری و استثماری را علت مشکلات مردم القاء می‌نمایند.

به راستی نفاق مردن و سیاست بازی طالبات قدرت و ثروت دو روی یک سکه هستند که به وضوح نشانی از فتنه آخرالزمان را تداعی می‌نمایند. آنچه در روز دوشنبه ۱۹/۱۲/۹۷ در خانه ملت اتفاق افتاد، سوز برخاسته از سینه‌های خسته و مالامال از صبوری و تحمل بود که در مواجهه با اهالی فتنه و نفاق بالاخره بروز کرد.

وقتی جناب علی مطهری وظائف نمایندگی‌اش را به فراموشی سپرده و پا از گلیم خویش بیرون می‌نهد و به حریم اختیارات دیگر قوا به ویژه در موضوع دادسرای ویژه روحانیت ورود می‌یابد و ساعاتی از وقت مجلس را که سرمایه ملت است صرف حمایت از سران فتنه می‌کند آیا چه توقع و انتظاری است که پاسخگوی دردها و آمال مردم باشد که ناشی از سستی و بی‌تدبیری و بی‌عرضگی جریان مورد حمایتشان می‌باشد!

به راستی آیا در این اوضاع فتنه‌گون، یک شیر پاک خورد‌ه‌ای پیدا نمی‌شود تا آنچه را که در مقطع تبلیغات انتخاباتی رخ نمود، باری دیگر برای افکار عمومی و آحاد مردم بازخوانی و بازنمایش دهد تا معلوم گردد عاملان اصلی این اوضاع نا به‌­سامان کیست؟ و چه کسانی باید پاسخگوی رأی و اعتماد مردم باشند؟

کسانی که از سر خدعه و نیرنگ به مردم وقیحانه وعده های دروغ دادند و یا اینکه حمایت کردند و حتی با سکوتشان تقویت جبهه مکر و حیله و نیرنگ نمودند، اکنون چرا خفه­‌خون گرفته و در نگرانی رای نیاوردن در انتخابات­‌های آتی دست و پا می­زنند.

به­ راستی در جلسه ضیافت شام سعد آباد و دیدار فراکسیون به اصطلاح امید با یکی از سران اصلی فتنه ۸۸ که تا کنون هیچ نشانی از ندامت و توبه و عذر خواهی در برابر ملت از وی مشاهده نگردیده است چه گذشت؟ و آیا حلقه ها و مذاکره های خانه های تیمی و دولت­های مرموز در سایه، به دنبال چه بساط فتنه و آشوب دیگری هستند؟! هنوز مردم انقلابی ایران فراموش نکرده است نطفه فتنه ۸۸ را که یا طرح رمز شوم تقلب درچنین شورها و جلسات تیمی در برخی بیوت­ها و محافل منعقد گردید!

جالب­تر اینکه در اوضاع وانفسای کنونی، برخی جراید و روزنامه‌­های زنجیره­ای در حالی از رئیس دولت اصلاحات یاد می­‌کنند که رئیس دولت بهار نیز که تا دیروز سایه‌­اش را با تیر می‌­زدند و همه ناکامی­‌ها و بی­‌عرضگی‌­ها را به حساب دولت او می­‌گذاردند، در کنار هم با کف و هورا دیدگاه­های انحرافی و شاخ و شانه کشیدن­های علیه نظام و انقلاب را مورد استقبال قرار می­دهند هر چند به فضل الهی عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد! و قطعا این دو لبه قیچی فتنه آینده است که چه زود کوس رسوایی­شان برای توده مردم عیان گردید.

و البته باید متواضعانه ممنون بزرگ دیده­بان تیزبین انقلاب اسلامی باشیم که قبل از بروز فتنه دهه نود هشدارها و بیدارباش­های لازم را دادند و صد البته که این هیاهوهای رسانه­ای و رفتارهای مرموز شخصیت­های کینه توز جبهه فتنه نیست مگر ابراز ناراحتی و حقد و کینه نسبت به این اقدام بموقع و به­‌هنگام رهبری ژرف­اندیش و هوشیار انقلاب اسلامی و نیز صد البته حامیان و ساکتین فتنه ها شریک­اند در ظلم به ملت و کشور امام زمان(عج)، چه آنکه از حضرات معصومین(س) نقلی است که فرمودند:«العامل بالظلم و المعین له و الراضی به شرکاء» و در جای دیگر نیز اینگونه فرمودند: «الساکت کالراضی».

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *